Team

Het bestuur

Vindt hier de contactgegevens van het schoolbestuur

Directie a.i.

Wieke Vullings

Formatie 2022 - 2023

GROEP Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1/2A Merieke Wijten Merieke Wijten Merieke Wijten Johan van Mourik Johan van Mourik
1/2B Patricia van den Berge Patricia van den Berge Renee Boreel Renee Boreel Renee Boreel
1/2C Helen Smith Helen Smith Helen Smith Helen Smith Helen Smith
1/2D Manon Verdoorn Manon Verdoorn Yvet Vos / Serena Eek Yvet Vos / Serena Eek Manon Verdoorn
1/2E Johan van Mourik Arjaan Bolt Arjaan Bolt Arjaan Bolt Arjaan Bolt
3A Anna van Hove Anna van Hove Anna van Hove Anna van Hove Anna van Hove
3B Quirine Smit Quirine Smit Quirine Smit Quirine Smit Quirine Smit
4A Jooske van ‘t Veer Jooske van ‘t Veer Jooske van ‘t Veer Jooske van ‘t Veer Jooske van ‘t Veer
4B Rubi Wentzel / Lisanne Huisman Lisanne Huisman Lisanne Huisman Rubi Wentzel Rubi Wentzel
5A Beatrice Simon Beatrice Simon Beatrice Simon Lidwien van Grieken Lidwien van Grieken
5B Femke Keetman Femke Keetman / Gert Witteman Femke Keetman / Gert Witteman Gert Witteman Gert Witteman
6A Dwight Sijp Dwight Sijp Dwight Sijp Dwight Sijp Dwight Sijp
6B Joep van Rheenen Joep van Rheenen Joep van Rheenen Jennifer Ho Jennifer Ho
7A Jolien Ophof Jolien Ophof Jolien Ophof Jolien Ophof Jolien Ophof
7B Marion Blocq Marion Blocq Linda Stam Linda Stam Linda Stam
8A Daniella Eggerding Daniella Eggerding Daniella Eggerding Daniella Eggerding Daniella Eggerding
8B Peter de Vos/ Sophie Blijerveld Peter de Vos/ Sophie Blijerveld Peter de Vos/ Sophie Blijerveld Peter de Vos/ Sophie Blijerveld Peter de Vos/ Sophie Blijerveld
           
Nieuwkomers Jannemieke Kroeze Jannemieke Kroeze Jannemieke Kroeze Jannemieke Kroeze Jannemieke Kroeze
VVTO NL Rozemarijn Brons Rozemarijn Brons Rozemarijn Brons Rozemarijn Brons  
Engels Elizabeth Whitty Elizabeth Whitty Elizabeth Whitty Monique Harris Monique Harris
Frans Sonia Gonzalez Leela Riemer / Morane Sonia Gonzalez Sonia Gonzalez Sonia Gonzalez
Spaans Mercedes Espinoza Mercedes Espinoza Mercedes Espinoza / Maria Cerdan Maria Jose Salvado Maria Jose Salvado
Gym Lufit   Lufit Lufit Lufit
Verrijking Jennifer Ho Jennifer Ho      
           
IB gr 1,2,3 Jona van Schie   Jona van Schie   Jona van Schie
IB gr 4-7 Anissa Oas Anissa Oas Anissa Oas    
IB gr 8 Irena Hof        
RT Irene Zutt Irene Zutt   Irene Zutt  
O.A. gr 1-2 Danou Wacanno Danou Wacanno   Danou Wacanno Danou Wacanno
O.A. gr 3          
O.A. gr 4-8 Nikita Jovanovic Nikita Jovanovic   Nikita Jovanovic Nikita Jovanovic
           
Administratie Ann Mertowidjojo Ann Mertowidjojo Ann Mertowidjojo Ann Mertowidjojo Ann Mertowidjojo
Conciërge Ineke Schreur Ineke Schreur Ineke Schreur Ineke Schreur Ineke Schreur
TSO coördinatie Ineke Schreur Ineke Schreur   Ineke Schreur Ineke Schreur
Begeleiding starters Channah Nieuwenhuis   Channah Nieuwenhuis    

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van essentiële cookies zonder (herleidbare) persoonsgegevens.